Ребят, срочно! В химии не шарю, но сдать надо, помогите кто может!! Даю 60 баллов! 1. Виберіть

формулу основного оксиду: а) CО 2 б) MgO в)SiO 3 2. Виберіть формулу основи: а) H 2 S б) Al(NO 3 ) 3 в)Ca(OH) 2 3. Виберіть формулу кислоти: а) P 2 O 5 б)H 3 PO 4 в)NaNO 3 4. Виберіть формулу солі: а) KOH б) K 2 O в)K 3 PO 4 5. Виберіть формулу нерозчинної основи: а) NaOH б) KOH в)Cu(OH) 2 6. Виберіть лужні елементи: а) Na б)Ca в)F г) Li 7. Вкажіть метали, які не витісняють водень із кислот: а) цинк б) мідь в) алюміній г)срібло 8. Bкажіть речовини, які реагують з натрій гідроксидом: а) HCl б) KOH в)CO 2 г) BaSO 4 9. Вкажіть солі безоксигенових кислот: а)СaCO 3 б)MgCl 2 в)BaS г)Na 2 SO 4 10. Установіть відповідність між реагентами та продуктами реакцій: Реагенти А кальцій карбонат і хлоридна кислота Б кальцій гідроксид і хлоридна кислота В кальцій гідроксид і сульфур (VI) оксид Г кальцій гідроксид і сульфур (IV) оксид Продукти реакції 1 кальцій хлорид і вода 2 кальцій сульфіт і вода 3 кальцій хлорид , карбон(IV)оксид, вода 4 кальцій сульфід і вода 5 кальцій сульфат і вода 11. Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення за такою схемою: Магнійà Магній сульфід à Сульфідна кислотаàКупрум(ІІ) сульфідàКупрум(ІІ) хлоридàКупрум (ІІ) гідроксид 12. Який об’єм водню утвориться при взаємодії барію з нітратною кислотою масою 68г з масовою часткою нітратної кислоти 10% ?

Ответы на вопрос

Отвечает Дерив Сергей.

Відповідь:

1. б) MgO

2.в)Ca(OH) 2

3.б)H 3 PO 4

4.в)K 3 PO 4

5.в)Cu(OH) 2

6.а) Na г) Li

7.б) мідь  г)срібло

8 а) HCl в)CO 2

9.б)MgCl 2 в)BaS

10.А3 Б1 В5 Г2

11. Mg+S=MgS

MgS+2HCI=MgCI2+H2S

CuO+H2S=CuS+H2O

CuS+2HCI=CuCI2+H2S

CuCI2+KOH=Cu(OH)2+2KCI

12.

Пояснення: