Допоможіть будь ласка ТЕРМІНОВО! 30 балів 4. З якими металами може реагувати розчин плюмбум (II)

нітрату? а) Hg;​​б) Cu;​​в) Au;​​г) Fe. 5. Допишіть продукти реакцій. Поставте, де потрібно, коефіцієнти. а) K2CO3 + HBr = KBr + CO2 +?​​б) Cu + Hg(NO3)2 = Hg + ? 6. Вкажіть властивості характерні для кальцій карбонату: а) рідина;​б) тверда речовина;​в) солодка;​г) нерозчинна у воді. 7. Визначте масу 1,5 моль речовини LiNO2: а) 21 г;​​б) 32 г;​​в) 79,5 г;​​г) 14 г. 8. Встановіть відповідність назв кислотних залишків та формул солей. Назва залишку: Формула солі: 1. фосфат; а) К3Р; 2. гідрогенофосфат; б) КН2РО4; 3. дигідрогенофосфат; в) К2НРО4. 4. фосфід. 9. Допишіть продукти реакцій. Поставте коефіцієнти. а) Na2SO3 + НBr = ;​​б) MgSO4+ NaOH=;​в) BaCl2 + H2SO4 =. 10. Яка основа відповідає плюмбум (ІІ) оксиду? Запишіть формулу та доведіть її амфотерність. 11. Скласти рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити наступні перетворення: Купрум (ІІ) нітрат →Купрум (ІІ) гідроксид → Купрум (ІІ) оксид → Купрум (ІІ) сульфат. ​​​​​​↓ ​​​​​Купрум (ІІ)бромід

Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Никита.

Ответ:

4. г)

5. а) K2CO3 + 2HBr = 2KBr + CO2 + H2O

​​б) Cu + Hg(NO3)2 = Hg + Cu(NO3)2

6. б, г

7. в

8. 2в) 3б) 4а)

9. а) Na2SO3 + 2НBr = 2NaBr + H2O + SO2↑

б) MgSO4 + 2NaOH= Na2SO4 + Mg(OH)2↓

​в) BaCl2 + H2SO4 = 2HCl + BaSO4↓

10. Pb(OH)2

Pb(OH)2 + 2NaOH = Na[Pb(OH)4]

Pb(OH)2 + 2HCl = PbCl2 + 2H2O

11. Cu(NO3)2 + 2NaOH = Cu(OH)2 + 2NaNO3

Cu(OH)2 = CuO + H2O (при нагревании)

CuO + H2SO4 = CuSO4 + H2O

CuSO4 + BaBr2 = CuBr2 + BaSO4