Обчисліть масу розчину цукру з масовою часткою 40%, що можна приготувати з цукру масою 120 г.

Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Кравец Соня.

Ответ:

72

Объяснение:

40%*120г/100%=4800г/100=48 г
120-48=72