(Помогите пожалуйста, нужны только ответы) У рівнянні реакції Х Н2О = 2 Н2 + Y О2 Х і Y

дорівнюють * 2 і 2 2 і 1 1 і 1 1 і 2 У рівнянні реакції Х CaO + Y HCl = CaCl2 + Н2О Х і Y дорівнюють * 1 і 2 1 і 1 2 і 2 3 і 2 У рівнянні реакції Х Р + Y Cl2 = 2 РCl5 Х і Y дорівнюють * 2 і 4 2 і 5 4 і 5 У рівнянні реакції Х H2S + 3O2 = Y SO2 + 2H2O Х і Y дорівнюють * 2 і 2 2 і 1 2 і 3 1 і 1 У рівнянні реакції P2O5 + Х Na2O = Y Na3PO4 Х і Y дорівнюють * 1 і 3 3 і 3 3 і 2 2 і 3

Ответы на вопрос

Отвечает Вольный Максим.

2H2O=2H2+O2

2:1

CaO+2HCl=CaCl2+H2O

1:2

2P+5Cl2=2PCl5

2:5

2H2S+3O2=2SO2+2H2O

2:2

3Na2O+P2O5=2Na3PO4

3:2