За термохімічним рівнянням S + O 2 = SO 2 + 297 кДж обчисліть масу сірки, яка згоряє з виділенням

9,3 кДж теплоти.

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Иван.

Ответ:

Объяснение:

S + O2 = SO2     297 кДж

Знайдемо кількість речевини, яка згоряє з виділенням 9,3 кДж теплоти.

1 моль  (S)  -  297 кДж теплоти,

х моль  (S)  - 9,3 кДж теплоти.

n(S) =  9,3 * 1 : 297 =0,0313 моль

Молекулярна маса сірки дорівнює:

M(S) = 32 г/моль

Обчислимо масу сірки, яка згоряє з виділенням 9,3 кДж теплоти.

m(S) = n(S) * M(S) = 0,0313 * 32 = 1 г