Напишіть рівняння реакцій,за допомогою яких можна здійснити перетворення

Mg➡️MgO➡️MgCl2➡️Mg(OH)2➡️Mg(PO)2​

Ответы на вопрос

Отвечает Диковицький Юра.

2Mg+O2=2MgO

MgO+2HCl=MgCl2+H2O

MgCl2+2NaOH=2NaCl+Mg(OH)2

3Mg(OH)2+2H3PO4=Mg3(PO4)2+3H2O