A) Zn + HCl → ; Б) Mg + H3PO4 →; В) Fe + H2SO4 → ; Г) Ca + HBr →. Завдання 2. Допишіть схеми

реакцій обміну і складіть хімічні рівняння: А) K2O + HNO2 →; Б) ZnO + H2SO4 →; В) NaOH + HNO3→; Г) Сu(OH)2+ H3PO4→. Завдання 3. Допишіть схеми можливих реакцій і складіть хімічні рівняння: А) Hg + HCl →; Б) Fe(OH)2 + H2SO4 →; В) СО2 + H2SO3 →; Г) Mg + H3PO4 →. Завдання 4.Заповніть пропуски у схемах реакцій і складіть рівняння хімічних реакій: А) LiOH + …→ Li2SO4 + … ; Б) Ba +… → BaBr2 + … ; В) … + HCl → ZnCl2 + … ; Г) … + H2SO4 →CuSO4 + … . Завдання 5. За допомогою яких реакцій можна здійснити перетворення, позначені стрілками: А) Cu → CuO → CuCl2 Б) Na → Na2O → NaOH → Na2SO4 ; В) C→ CO2 → K2CO3 → K2SO4 Г) S → SO2 → SO3 → H2SO4 → Na2SO4 . Завдання 6. Знайдіть речовини А, Б, В, Г , які приймають участь у перетвореннях, запишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення: А) Zn → A → ZnCl2; Б) Li → Б → LiOH → Li2SO3; В) P→ В → H3PO4 → K3PO4; Г) Ca → CaO→ Г → СaCO3 →H2CO3.

Ответы на вопрос

Отвечает Шаров Вячеслав.

Ответ:

A)ZnCl2+H2

Б)Mg3(PO4)2+3H2O

В)Fe(SO4)3+H2O

Г)CaBr2+H2

Отвечает Баязитов Артем.

Ответ:

1.1)Zn + 2HCl → ZnCl2 + H2

2)3Mg + 2H3PO4 → Mg3(PO4)2 + 3H2

3)Fe + H2SO4 → FeSO4 + H2

4)Ca + 2HBr → CaBr2 + H2

2.1)2HNO2 + K2O → 2KNO2 + H2O

2)ZnO + H2SO4 → ZnSO4 + H2O

3)NaOH + HNO3 → NaNO3 + H2O

4)3Cu(OH)2 + 2H3PO4 → Cu3(PO4)2 + 6H2O

3.1)Hg + 2HCl → HgCl2 + H2

2)Fe(OH)2 + H2SO4 → FeSO4 + 2H2O

3)3CO2 + H2SO3 → H2S + 3CO3

4)3Mg + 2H3PO4 → Mg3(PO4)2 + 3H2

4.1)H2SO4 + 2LiOH → Li2SO4 + 2H2O

2)Ba + Br2 → BaBr2

3)Zn + 2HCl → ZnCl2 + H2

4)Cu + 2H2SO4 → CuSO4 + SO2 + 2H2O

5.1)2Cu + O2 = 2CuO

CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O

2)Na + O2 = Na2O

Na2O + H2O = 2NaOH

H2SO4 + 2NaOH = Na2SO4 + 2H2O

3)C + O2 = CO2

4K + 3CO2 = 2K2CO3 + C

2KHSO4 + K2CO3 = 2K2SO4 + H2O + CO2

4)S + O2 = SO2

SO2 + O2 = SO3

SO3 + H2O = H2SO4

2NaOH + H2SO4 = Na2SO4 + 2H2O

Объяснение: