Знайдіть площу ромба, діагоналі якого дорівнюють 18 см і 8 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Юнусова Алсу.
Для знаходження площі ромба, де відомі довжини діагоналей, можна скористатися формулою:

Площа ромба = (перше значення діагоналі * друге значення діагоналі) / 2

В даному випадку, перше значення діагоналі становить 18 см, а друге значення діагоналі - 8 см. Підставимо ці значення до формули:

Площа ромба = (18 см * 8 см) / 2

Площа ромба = 144 см² / 2

Площа ромба = 72 см²

Отже, площа ромба з діагоналями довжиною 18 см і 8 см становить 72 квадратних сантиметри.
Отвечает Цихановский Виталик.

Ответ:

72 см².

Объяснение:

Площадь ромба равна половине произведения его диагоналей, то есть:

S =  \dfrac{1}{2} d_1 d_2 =  \dfrac{1}{2}  \times 18 \times 8 = 9 \times 8 = 72 \: cm {}^{2} .