Квадрат і прямокутник рівновеликі. Сторона квадрата дорівнює 8 см, а одна із сторін прямокутника

- 16см. Знайдіть периметрпрямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кривцова Катя.

Відповідь:

P прямокутника = 40 см.

Пояснення:

Т.я. квадрат і прямокутник — рівновеликі, то їхні площі за ознакою відповідно рівні, тому Sкв.=Sпрям. ; 8см×8см=16Xсм²; Xсм= 8×8/16 см; Xсм=4см . Т.я. площа прямокутника дорівнює добутки суми його сторін на 2, то Pпрям.=(16+4)см×2=40см