ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!! 40 БАЛЛОВ!!!!! По один бік від прямої задано точки А і В. Відстань від

середини відрізка АВ до прямої дорівнює 8 см. Знайти відстань від точки А до прямої, якщо відстань від точки В до прямої 11 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Жексимбаев Жанат.

11-8=3

АВ=х

х-3=11

х=11+3

х=14

Отвечает Ажанилок Анастасия.

Объяснение:

Вот все на рисунку Удачи!