Ому дорівнюють сторони прямокутника, якщо його периметр - 34 см, а площа - 70 см2 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Овчиникова Катя.

Ответ:

Объяснение:

Нехай а і в - сторони прямокутника, тоді периметр дорівнює

2(а+в)=34

а+в=34:2

а+в=17(см) , а=17-в

А площа S=а×в дорівнює - 70

а×в=70, де а=17-в

(17-в)в=70

17в-в²=70

в²-17в+70=0

D=b²-4ac

D=17²-4×1×70=289-280=9

х=(-в±√D)/2а

в₁=(17+√9)/2×1=(17+3)/2=20/2=10  в₁=10

в₂=(17-√9)/2×1=(17-3)/2=14/2=7      в₂=7

Сторони -  якщо в=10, то а=17-10=7

                  якщо  в=7, то  а=17-7=10