3. Основа трикутника дорівнює 8 см, а висота, проведена до основи 0,7 дм. Знайти площу

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Григоренко Илья.

Ответ:

28

Объяснение:

S треугольника=\frac{1}{2}а×h, тогда S=(\frac{1}{2}×8)×7=4×7=28