Знайдіть площу рівнобедреного трикутника, основа якого дорівнює 16 см, а бічна сторона - 10 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Абдрахманов Нурасыл.

Відповідь:48см2

S=1/2bh.

S=(6×16)÷2=48 см2

Висота 6см.

Пояснення: