Знайти сторони паралелограма,периметр якого дорівнює 72 см,а одна із сторін у 3 рази більша за

другу​

Ответы на вопрос

Отвечает Курганова Диана.

Ответ:

9 см, 27 см

Объяснение:

Р=2(а+в)

Нехай а х,тому в=3х

Р=2(х+3х)=2*4х=8х

72=8х

х=72:8

х=9 см   - а,

в=3*9=27 см