ПООМООГИТЕ ПЖПЖПЖ Знайди координати і довжину вектора m, якщо m= -2 (вектор) n + 5 (вектор) k i n

(2; -1,5), k (-4; 3).​

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Андрей.

Ответ:

 \sqrt{1017}

Объяснение:

-2n(-4;6)

5k(-20;15)

m(-4-20;6+15)

m(-24;21)

 |m|  =  \sqrt{ {( - 24)}^{2} +  {21}^{2}  }  =  \sqrt{576 + 441}  =  \sqrt{1017}