Знайдіть суму і добуток коренів рівняння x^2 + 13x + 4 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Гамид.
Х²+13х+4=0
Д=169-16=153
х1=(-13+√153)/2
х=-12,684
х2=(-13-√153)/2
х2=-0,315
Сумма корней
х1+х2=-12,684+(-0,315)=-12,999
х1-х2=-12,684-(-0,315)=-12,369