1.Скільки може бути ребер у призми? а)17 б)18 в)20 г)25 2.Скільки коренів має рівняння 2(3-х)=5-2х?

а) один б)два в) безліч г) жодного? 3.Розв'язком нерівності 2х>16 буде множина: а) (- бесконечность и 4), б)( 0 и 4), в) [4 и знак бесконечности), г) (4 и знак бесконечности) 4.Похідна функція х(квадрат)-6х+8 дорівнює нулю, якщо х дорівнює а) 4, б) 3, в) 2,4, г) 2 Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Очередько Ирина.
1. ответ   б           18, так как число ребер кратно 3
2. ответ г        2(3-х)=5-2х,   6-2х=5-2х,  -2х+2х=5-6,  0х=-1    корней нет
3. ответ г    
4. ответ 3      производная равна 2х-6=0 при х=3