226 Установите, какие из перечисленных уравнений являются квадратными, и укажите, чему равны их

коэффициенты: a) 15x² - 14x + 21 = 0; г) -x2 + 2 = 0; д) x3 - 7x + 8 = 0; 6) 3x² +x/IT + 32 = 0; + +36=0; e) -x + 5x² - 32 = 0.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вышинский Никита.

Ответ:

Квадратні рівняння мають форму:

ax² + bx + c = 0

a) 15x² - 14x + 21 = 0 - Це квадратне рівняння, і його коефіцієнти такі:

a = 15

b = -14

c = 21

г) -x² + 2 = 0 - Це теж квадратне рівняння з наступними коефіцієнтами:

a = -1

b = 0

c = 2

д) x³ - 7x + 8 = 0 - Це не квадратне рівняння, а кубічне.

е) 3x² +x/IT + 32 = 0 - Ви вказали невірний символ (x/IT). Я не можу оцінити це рівняння.

+ +36=0; - Тут є зайвий плюс. Це теж не правильне рівняння.

е) -x + 5x² - 32 = 0 - Це квадратне рівняння, і його коефіцієнти такі:

a = 5

b = -1

c = -32

Таким чином, лише рівняння a) та г) є квадратними, і вказані їх коефіцієнти.