СРОЧНО!!!! 30 БАЛОВДоведи шо сума чотирьох послідовних натуральних чисел - парне число​


Ответы на вопрос

Отвечает Юдина Мария.

Пояснення:

Нехай наймолодше натуральне число дорівнює х.      ⇒

х+(х+1)+(х+2)+(х+3)=x+x+1+x+2+x+3=4x+6=2*(2x+3).