Знайдіть значення функції y=-7x+13 якщо значення аргументу 4пж поможіть ​


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлюк Даша.

Ответ:

Объяснение:

y=-7x+13

f(4)=-7*4+13=-28+13=15

OTBET:значеннe функції y=-7x+13,  to 15