Відстань між двома селами пішохід долає за 3 год, а турист – за 2 год. Ви значте відстань між двома

селами (у км), якщо швидкість туриста на 2 км/год більша за швидкість пішохода.​

Ответы на вопрос

Отвечает Габдрахманов Ваня.

Ответ:

Объяснение:

х расстояние между селами

х/3 -скорость пешехода

х//2 -скорость туриста

x/2-x/3=2

(3x-2x))/6=2

x/6=2

x=6*2=12 км