Дано геометричну прогресію: 9;−18;.... Обчисли знаменник і третій член прогресії. q= b3=


Ответы на вопрос

Отвечает Привалов Кирилл.

Ответ:

q = -2, b3 = 36

Объяснение:

b1 = 9

b2 = -18

-------------------

q - ?

b3 - ?

===============================

q=\frac{b2}{b1} =\frac{-18}{9} =-2 - знаменник.

По формулі b_n=b_1*q^{n-1} => b_3 = 9*(-2)^{2}=9*4=36 - третій член прогресії.