Знайдіть п'ятий член арифметичної прогресії,у якої а1=3,d=5​


Ответы на вопрос

Отвечает Пикулев Сергей.

Ответ:

a5=23

Объяснение:

за формулою an = a1 + d( n − 1 )

а5=3+5(5-1)=3+20=23

перевіряємо:

a1=3

a2=3+5=8

a3=8+5=13

a4=13+5=18

a5=18+5=23