При якому значення а Рівняння (2+а)х=10 а)маэ корінь 5 б)немаэ коренів


Ответы на вопрос

Отвечает Бакун Руслан.

Ответ:

а) при а=0

б) при а= -2

Объяснение:

а) підставимо х=5

(2+а)5=10

2+а=2

а=0

б) щоб рівнянь не мало коренів множником перед х має бути нуль

2+а=0

а= -2

оскільки

(2-2) × х =10

0*х ≠10