Розв'яжіть рівняння ax+b=0, де a - корінь рівняння 3(х-4)+5=х-6, b - корінь рівняння

4(2х+15)=7(20+х)+20 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гонин Никита.

Ответ:

а=

Объяснение:

3(х-4)+5=х-6

3х-12+5=х-6

3х-х=-6-5+12

2х=1

х=1/2=0,5

4(2х+15)=7(20+х)+20

8х+60=140+7х+20

8х-7х=140+20-60

х=100

підставляємо:

ах+b=0

a=0,5

b=100

0,5x+100=0

0,5x=-100

x=200