Знайти інший корінь в рівнянні х^2+15х+q=0, якщо число -12 є його коренем


Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Ответ:

-3

Объяснение:

Теорема Вієта для зведеного квадратного рівняння:

\left \{ {{x_{1}+x_{2}=-15} \atop {x_{1}*x_{2}=q}} \right.

x1=-12

-12+x2=-15

x2=-15+12

x2=-3