Дана арифметична прогресія (an). Відомо, що a1=2,2 і d=2,1. Обчисли суму перших чотирнадцяти

членів арифметичної прогресії.Запиши відповідь у вигляді числа, округливши його до десятих: ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крупейченко Вика.

Ответ:

a1=2,2

d=2,1

S14=?

S14=(a1+a14)/2*14

a14=a1+13d

S14=7(2a1+13d)=221,9