Периметр прямокутника дорівнює 12,8 см , а одна з його сторін на 2,4 см менша від другої . Знайдіть

площу прямокутника ​​

Ответы на вопрос

Отвечает Конопелько Алёна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Одна сторона х

Друга сторона х+2,4

Р =2*(х+х+2,4)=12,8

2(2х+2,4)=12,8

4х+4,8=12,8

4х=12,8-4,8

4х=8

х=8:4

х=2 одна сторона

2+2,4=4,4 інша сторона

S=2*4,4 = 8,8см^2