15 БАЛЛОВ!!! Задача #1 Одна сторона трикутника в 5 разів менша від другої і на 4 дм менша від

третьої. Знайдіть сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 28 дм.Задача #2Периметр прямокутника дорівнює 14,8 см, одна з його сторін на 2,6 см менша від сусідньої. Знайдіть площу прямокутникаПожалуйста решите хотя бы одну если можете пожалуйста!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздюк Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 сторона = х, вторая = 5х, третья = 28+х

28+х+х+5х=84

7х=84-28

7х=56

х=56/7

х+8

первая сторона - 8дм, вторая 5*8=40дм, третья- 28+8=36дм

Ответ: 8, 40 , 36