Знайти сьомий член і суму п'яти перших членів геометричної прогресії (bn), якщо b1 =3, q =2.

Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Гур'єв Влад.

Ответ:

b7 =b1*q^6

b7 = 3*2^6 = 3*64 = 192

Объяснение: