Доведіть що многочлен x^4-x^2-2x-1 ділиться націло на многочлен x^2+x+1


Ответы на вопрос

Отвечает Унгуряну Настёна.

Ответ:

Объяснение:

X^4-x^2-2x-1=x^4-(x^2+2x+1)=x^4-(x+1)^2=(x^2-x-1)*(x^2+x+1)