Обчислити площу фігури, обмеженої графіком функції f(x) = x ^ 3 , прямими x = 1 , x = 2 та віссю

абсцис.​

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Артём.

Объяснение:

f(x)=x³;  x=1;   x=2;  y=0.

S=\int\limits^2_1 {(x^3-0)} \, dx= \int\limits^2_1 {x^3} \, dx=\frac{x^4}{4}\ |^2_1=\frac{2^4}{4}-\frac{1^3}{4} =\frac{16}{4}-\frac{1}{4}=4-0,25=3,75.

Ответ: S=3,75 кв. ед.