Доведіть що при всіх значеннях n значення виразу : (n-3)(n+3)-(n-7)(2+n) кратне

5(n-2)(n+2)-(n-5)(2+n) кратне 3ПОМОГИТЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сомов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

n²-9-(2n-7n-14+n²)=n²-9-n²+5n+14=5n+5=5(n+1)   кратне 5

n²-4-(n²-5n+2n-10)=n²-4-n²+5n-2n-10=3n-6=3(n-2)  кратне 3