знайдіть площу фігури обмеженої графіком функції y=, прямими х=1, х=4 та віссю Ох


Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Маша.

Ответ:

3/4

Объяснение:

 -  \frac{1}{x}  \\  -  \frac{1}{4}  - ( -  \frac{1}{1} ) =  \frac{3}{4}