1. Обчислити значення функції у = 3,2х- 6, якщо значення аргументу дорівнює -3 2. Знайдіть

значення аргументу, при якому функція у = -5 + 4х має значення 3 3. Знайдіть точку перетину графіка функції у = 5х - 20 з віссю абсцис 4. Знайдіть точку перетину графіка функції у = 5х - 20 з віссю ординат. 5. Знайти нулі функції у = 2х -8. 6. Побудуйте графіки функції в одній системі координат: у = 3х + 1 та у = 2 – 4х. СКИНТЕ ТОКО РАСПИСАНОЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Корытов Алексей.

Ответ:

Объяснение:

1.Підставляємо x = -3 у формулу функції y = 3,2x - 6:

y = 3,2(-3) - 6 = -9,6 - 6 = -15,6.

Таким чином, при x = -3, значення функції y дорівнює -15,6.

2.Підставляємо y = 3 у формулу функції y = -5 + 4x:

3 = -5 + 4x

4x = 8

x = 2

Таким чином, при x = 2, значення функції y дорівнює 3.

3.Для точки перетину графіка функції з віссю абсцис значення функції y дорівнює 0. Підставляємо y = 0 у формулу функції y = 5x - 20:

0 = 5x - 20

5x = 20

x = 4

Таким чином, точка перетину з віссю абсцис має координати (4, 0).

4.Для точки перетину графіка функції з віссю ординат значення аргументу x дорівнює 0. Підставляємо x = 0 у формулу функції y = 5x - 20:

y = 5(0) - 20

y = -20

Таким чином, точка перетину з віссю ординат має координати (0, -20).

5.Щоб знайти нулі функції у = 2x - 8, потрібно знайти значення x, при якому y дорівнює 0. Підставляємо y = 0 у формулу функції:

0 = 2x - 8

2x = 8

x = 4

Таким чином, нуль функції у = 2x - 8 дорівнює 4.

6.Для побудови графіків функцій у = 3x + 1 та у = 2 - 4x можна використовувати координатну сітку або таблицю значень. Наприклад, можна скласти таблицю, в якій будуть вказані декілька значень аргументу x і відповідні значення функцій y для кожної з них. Потім ц