Знайдіть четвертий член геометричної прогресії (b): 3; 9; ..​


Ответы на вопрос

Отвечает Чумаченко Василина.

Ответ:

b_4=81

Объяснение:

  • найдем знаменатель: q=\frac{b_{n+1}}{b_n} =\frac{b_2}{b_1} =\frac{9}{3} =\bf3;
  • найдем четвертый член по формуле n-го члена геометрической прогрессии \boxed{\tt b_n=b_1q^{n-1}}: b_4=3*3^{4-1}=3*3^3=3^4=\bf81
Отвечает Казанцев Кирилл.

шукаємо знаменник геометричної прогресії

q=b₂/b₁=9÷3=3

Формула для пошука невідомого члена bₙ=b₁*qⁿ⁻¹

b₄=b₁×q³=3×3³=3×27=81