Якщо третій член арифметичної послідовності дорівнює 7 а різниці -4 то її четвертий член дорівнює​


Ответы на вопрос

Отвечает Шелиховский Тёма.

Ответ:

-5

Объяснение:

a₃=7; d=-4

Решаем по формуле aₙ=a₁+(n-1)d

a₄=a₁+3d=7+3·(-4)=7-12=-5