Знайдіть похідну функції f(x)=5-4x


Ответы на вопрос

Отвечает Iskandarov Roman.

Ответ:

Пользуемся формулами  

(u\pm v)'=u'\pm v'\ ,\ (Cu)'=Cu'\ \ ,\ \ x'=1\ \ ,\ \ C'=0  .

f(x)=5-4x\\\\f'(x)=5'-(4x)'=0-4\cdot x'=-4\cdot 1=-4