1. За напруги 196 В сила струму в резисторі дорівнює 6 А. Якою буде сила струму в цьому

резисторі, якщо напругу зменшити до 61 В? 2.Через провідник, на кінцях якого напруга 27,9 В за 4,9 хв пройшов електричний заряд 72 Кл. Який опір провідника?3. Опір вольтметра дорівнює 0,008 МОм. Яка сили струму протікає через вольтметр, якщо він показує напругу 0,45 кВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Быстров Ярослав.

1.Дано:

U1=196 В

I1=6 А

U2=61 В

I2-?

Решение:

R=U1/I1=196/6≈32,7 Ом

R=U2/I2 => I2=U2/R=61/32,7≈1,87 А

Ответ:I2=1,87 А.

2.Дано:

U=27,9 В

t=4,9 хв=294 с

q=72 Кл

R-?

Решение:

I=q/t=72/294≈0,24 А

R=U/I=27,9/0,24=116,25 Ом

Ответ:R=116,25 Ом.

3.Дано:

R=0,008 МОм=8000 Ом

U=0,45 кВ=450 В

I-?

Решение:

I=U/R=450/8000≈0,06 А

Ответ:I≈0,06 А.