3х-2у=15,4х+2у=6 розв'яжіть способом додавання систему двух лінійних рівнянь з двома змінними


Ответы на вопрос

Отвечает Казначеева Юля.

\displaystyle \left \{ {{3x-2y=15} \atop {4x+2y=6}} \right. \\\\(3x-2y)+(4x+2y)=15+6\\7x=21\\x=3\\3*3-2y=15\\y=-3\\(x,y)=(3,-3)