у 9 класі 14 дівчат і 13 хлопців скільки існує способів сформувати команду з 6 осіб, якщо в команді

повинні бути 3 дівчини та 3 хлопця

Ответы на вопрос

Отвечает Житкеев Искандер.

n = C\frac{3}{14} *C\frac{3}{13} = \frac{14*13*12}{3!} *\frac{13*12*11}{3!} = 364*286 = 104104

відповідь : 104104 способів сформувати команду з 6 осіб.