В сьомому класі 26 учнів, при чому хлопців на 8 менше, ніж дівчат. Скільки хлопців і дівчат в цьому

класі?

Ответы на вопрос

Отвечает Прилепская Оля.

Ответ:

Дівчат-17

Хлопців-9

Объяснение:

Дівчат-Х

Хлопців-Х-8

х+х-8=26

х=17-це дівчат

Хлопців- 17-8=9