Периметр прямокутника дорівнює 144, причому його довжина в пять раз більша за ширину . Знайти

сторони прямокутника та його площу .​

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянов Никита.

Объяснение:

144:2=72 напівпериметр прямокутника

Нехай ширина х, довжина 5х.

х+5х=72;  6х=72;  х=12.

Ширина 12, довжина 60.

Площа=12*60=720 од².