Периметр прямокутника=36см причому його довжина вдвічі більша за ширину .Знайдіть сторони

прямокутника і його площу

Ответы на вопрос

Отвечает Обоимов Александр.
Х см ширина
2 см длина

(х+2х)*2=36
3х=36:2
3х=18
х=6 см ширина
6*2=12 см длина
S=6*12=72 кв см площадь