Довжина прямокутника на 5 см більша за ширину, а його периметр дорівнює 22см. Знайти сторони

прямокутника і його площу. Розв'язати задачу з повним поясненням.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гудзенко Лариса.

Ответ:

Объяснение:

Ми можемо вирішити цю задачу, використовуючи систему рівнянь. Позначимо довжину прямокутника як "х", а його ширину як "у". Згідно з умовою задачі, ми маємо два рівняння:

х = у + 5  (1)

2(х + у) = 22  (2)

З рівняння (2) ми можемо отримати вираз для "х" або "у", а потім підставити його в рівняння (1), щоб знайти іншу сторону. Розв'язуємо рівняння (2):

х + у = 11

х = 11 - у

Тепер підставляємо вираз для "х" в рівняння (1):

11 - у = у + 5

Розв'язуємо для "у":

2у = 6

у = 3

Тоді довжина "х" дорівнює:

х = 11 - 3 = 8

Отже, сторони прямокутника довжиною 8 см і шириною 3 см. Його площа дорівнює:

Площа = довжина * ширина = 8 см * 3 см = 24 кв. см

Таким чином, сторони прямокутника довжиною 8 см і шириною 3 см, а його площа дорівнює 24 кв. см.