Периметр прямокутника =36 см причому його довжина вдвічі більша за ширину. Знайдіть сторони

прямокутника і його площу

Ответы на вопрос

Отвечает Загаєвська Олена.
P = 2(a+b)
Нехай х коефіцієнт пропорційності, тоді
a = x, b = 2x
36 = 2(x+2x) 
36 = 6x
x = 6
a = x = 6, b = 2x = 12
S = ab = 6*12 = 72