Корабель рухався 4 години за течією річки та 5 годин у стоячій воді та подолав відстань 97 км.

Знайдіть швидкість корабля у стоячій воді, якщо швидкість течії річки – 4 км/год a. 12 км/год b. 8,5 км/год c. 9 км/год d. 10 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Бухта Ваня.

Пояснення:

Нехай швидкість корабля у стоячій воді дорівнює х км/год.     ⇒

За течією його швидкість дорівнює (х+4) км/год.

4*(x+4)+5*x=97\\4x+16+5x=97\\9x=81\ |:9\\x=9.

Відповідь: c) швидкість корабля у стоячій воді дорівнює 9 км/год.

\left \{ {{x+y=5} \atop {2x-y=7}} \right.\ \ \ \ \  \left \{ {{y=5-x} \atop {y=2x-7}} \right. .

  y=5-x

| x | 2 | 3 |

| y | 3 | 2 |

  y=2x-7

| x |  3 | 4 |

| y | -1 |  1 |

Відповідь: b) (4;1).