Знайти корені біквадратного рівняння х^4+8х^2-9=0Будь ласка, терміново ​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Елизавета.

Відповідь:

x₁=1

x₂=-9

Пояснення:

x⁴+8x²-9=0

Заміна: t=x²

t²+8t-9=0 звичайне квадратне рівняння

D=b²-4ac=64+4·9=64+36=100

x₁=-b+√D/2a=-8+10/2=2/2=1

x₂=-b-√/2a=-8-10/2=-18/2=-9

Отвечает Королёва Соня.

Відповідь:

Нехай х² = t
t²+ 8t - 9 = 0

t₁ + t₂ = -8

t₁ * t₂ = -9

t₁ = -9   t₂ = 1

Повернемося до заміни  

 
x² = -9                                                                                                                                                                                    
не має розв'язку
 

x² = 1

х₁ = 1

х₂ = 1