Розвяжіть систему рівнянь x+y=3, x-y=1


Ответы на вопрос

Отвечает Стецык Елена.
Розв‘язок на фото.
зроби найкращу відповідь, будь ласка

Отвечает Білак Сашка.

Ответ:

x=2

y=1

Объяснение:

x+y=3

+

x-y=1

=

2x=4

x=2

Підставимо х в перше рівняння:

2+у=3

у=3-2

у=1

(2;1)

Перевірка:

2+1=3

2-1=1