дріт завдовжки 40м розрізали на дві частини так, що одна з них виявилася на 4м довшою за половину

другої . знайти довжину кожної частини Обов'язково с розв'язком ​

Ответы на вопрос

Отвечает Урывская Милена.

Ответ: 24м; 16м

Объяснение:

Нехай одна половина - х м , тоді одна частина - 2х м , так як одна з них виявилася на 4м довшою за половину другої то маємо х + 4 м. Складемо рівняння:

2х + х + 4 = 40

3х + 4 = 40

3х = 36

х = 36 : 3

х= 12 м одна половина

2х = 2 * 12 = 24 м одна частина

х + 4 = 12 + 4 = 16 м друга частина